Wśród nas jest

DECADED

który jest głównym opiekunem technicznym projektu, twórcą launchera oraz paczki MC. Zwany również nadzorcą całego grajdołka. Potrafi zrobić dużo i dobrze, jednak bez swoich pomocników niczego by nie osiągnął.
Jednym z nas jest również

CELOFYZ

- administrator naszego serwera Minecraft Everfree, chodzący zbiór mniej, lub bardziej użytecznych pomysłów. Ostatnio zajmuje się nauką i odkrywaniem możliwości Javy. Do jego ulubionych zajęć należą: słuchanie muzyki, budowanie w minecraftach i jeżdżenie czołgiem (ale to tylko w czasie burzy, żeby sąsiedzi nie słyszeli). Posiada umiejętność, która dodaje 100 punktów do szukania w internetach.
Ogonem merda

THE ROCKY DOO

będący twórcą front-end'u całości projektu (logotyp, charakter wizualny projektu, strona internetowa, wygląd launchera, tapety itp.) oraz dźwiękowcem. W wolnym czasie słucha smutnej muzyki (również ją tworzy!) i zwiększa doświadczenie w projektowaniu graficznym. Do zespołu dołączył w ostatnich dniach czerwca 2015 roku. Uwielbia uniwersum serii gier Crash Bandicoot (może oprócz najnowszych części).

Profil DeviantART
Z oddali nadlatuje

VEXYLIUS

zwany Vex'em (Weks) jest głównym inżynierem instalacji nagłośnieniowej i oświetleniowej. Projektuje również lokacje, rozstawia trawe w lesie i prowadzi grupowy autokar.
Oraz

RESZTA ZESPOŁU EVERFREE

Alfabetycznie:

Poszkoleps
Poniżej znajdziesz

OSOBY WARTE WSPOMNIENIA

które w znaczący sposób pomogły nam stać się tym, kim jesteśmy dzisiaj, choć dziś nie ma ich w naszym zespole. Alfabetycznie:

Cygnus KingofHills
Magpie Red Eye
Samir Duran Shen Long
Totylkoja Xsadi